SPOV ČR
Spolek pro obnovu venkova

Užitečné adresy


Do abecedně řazeného seznamu jsou postupně doplňovány odkazy na weby informující o činnostech souvisejících s realizací Programu obnovy rodiny.

Občané za svá práva v Praze

Občanské sdružení působící zejména při obraně účastníků správních a soudních řízení proti nezákonným rozhodnutím a nesprávnému úřednímu postupu, ochraně spotřebitele a ochraně přírody a krajiny.

Občanské sdružení ONŽ – pomoc a poradenství pro ženy a dívky

Základní myšlenkou sdružení je: 1) nabídnout pomoc a podporu ženám, dívkám i rodinám v obtížných situacích souvisejících s těhotenstvím, mateřstvím, rodičovstvím a vztahovými problémy; 2) pozitivní výchovou a osvětou napomáhat mladým lidem vytvářet harmonické přátelské, partnerské a obecně mezilidské vztahy, čelit rizikovému chování a zvýšit osobní zodpovědnost. K tomu sdružení zřizuje a provozuje síť poraden a telefonickou krizovou poradenskou linku pro ženy a dívky.

Občanský institut

Občanský institut je nestátní, nestranickou, nevýdělečnou kulturně-vzdělávací institucí konzervativního zaměření, jejímž cílem je podpora, šíření a rozvíjení myšlenek a hodnot, nezbytných pro fungování svobodné společnosti.

Obec přátelská celé rodině

Web stejnojmenné celostátní soutěže, vyhlašované od roku 2008 Ministerstvem práce a sociálních věcí a Stálou komise pro rodinu a rovné příležitosti Poslanecké sněmovny parlamentu ČR ve spolupráci se Sítí mateřských centeraAsociací center pro rodinu.

Oblastní charita v Uherském Brodě

Oblastní charita Uherský Brod je nezisková církevní organizace, která organizačně spadá pod Arcidiecézní charitu Olomouc a je součástí humanitární organizace Charita Česká republika. Byla zřízena v roce 1992. Prostřednictvím svých zařízení a služeb poskytuje pomoc, podporu a poradenství v oblasti sociální a zdravotní péče.

OSPOD

Stránka věnovaná orgánům sociálně-právní ochrany dětí (tzv. sociálkám). Obsahuje především diskusní fórum na toto téma.

O nás

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Vesnice roku

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Březen - za kamna vlezem.

Pranostika na akt. den

Svatá Adriana nedá spáti z rána.

Aktuální počasí

dnes, úterý 5. 3. 2024
slabý déšť 11 °C 7 °C
středa 6. 3. déšť se sněhem 7/0 °C
čtvrtek 7. 3. polojasno 4/-1 °C
pátek 8. 3. zataženo 7/0 °C

Archiv

Partneři